Jörg Remé - zonder titel

Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jörg Remé - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Jörg Remé (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageV
Conditie: uitstekend. Vel heeft in de hoeken licht deukjes, zie foto's.
Editie: V/V.
Hand gesigneerd.
Afmetingen: Vel: 75 x 65 cm. Afbeelding: 63 x 49 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Jörg Remé (1941)

Duits DuitsNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1569 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
50 cm
65 cm
Starttijd:27-01-2023 om 10:14
Eindtijd:04-02-2023 om 22:32
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland