JORG REME Gr.Kleurenlitho ( 66x51cm) Handgesigneerd uit 1973 - Verkocht

JORG REME  Gr.Kleurenlitho ( 66x51cm)    Handgesigneerd uit 1973 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

JORG REME  Gr.Kleurenlitho ( 66x51cm)    Handgesigneerd uit 1973 kopen? Bied vanaf 55!JORG REME  Gr.Kleurenlitho ( 66x51cm)    Handgesigneerd uit 1973 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraai en groot Kleurenlitho van Jorg Reme uit 1973

Afmeting blad  66x51 cm  in prima staat

Handgesigneerd en Genummerd 92/100

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:23-05-2016 om 14:33
Eindtijd:28-05-2016 om 14:33
HansB
27 mei / 12:04
€ 55