Jorge Dumas - Memories - Lithografie handgesigneerd en handgenummerd - Verkocht

Jorge Dumas - Memories - Lithografie handgesigneerd en handgenummerd kopen? Bied vanaf 19!
Jorge Dumas - Memories - Lithografie handgesigneerd en handgenummerd kopen? Bied vanaf 19!Jorge Dumas - Memories - Lithografie handgesigneerd en handgenummerd kopen? Bied vanaf 19!Jorge Dumas - Memories - Lithografie handgesigneerd en handgenummerd kopen? Bied vanaf 19!Jorge Dumas - Memories - Lithografie handgesigneerd en handgenummerd kopen? Bied vanaf 19!
  • Jorge Dumas (1928-1985)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jorge Dumas

Memories

Lithografie

handgesigneerd en genummerd (nr. 211/300)
oplage: 300
afmeting 53,0  x 72,0 cm
in goede staat

Jorge Dumas (1928-1985)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:17-07-2015 om 20:51
Eindtijd:23-07-2015 om 20:51
Hans1951
21 jul. / 12:14
€ 19