Jos Caelen - Abstract, olieverf op karton (prachtig ingelijst) - Verkocht

Jos Caelen - Abstract, olieverf op karton (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!
Jos Caelen - Abstract, olieverf op karton (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!Jos Caelen - Abstract, olieverf op karton (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!Jos Caelen - Abstract, olieverf op karton (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!Jos Caelen - Abstract, olieverf op karton (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!
  • Jos Caelen (1938)

Mooi abstract werk van de Limburgse kunstenaar Jos Caelen.  Olieverf op karton, gesigneerd en gedateerd (‘72) rechtsonder.  Het werk is prachtig ingelijst door lijstenmakerij Krützmann uit Amsterdam: houten lijst, achter glas, blad zwevend opgehangen.  In mint conditie.

Afmetingen: 71cm x 60cm (incl. lijst), 60cm x 50cm (blad)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Jos Caelen (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (231)
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:16-10-2016 om 21:22
Eindtijd:29-10-2016 om 21:22
Morris14
27 okt. / 15:20
€ 95