Jos Rovers, Voorovergebogen Naakt, Litho - Verkocht

Jos Rovers, Voorovergebogen Naakt, Litho kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Jos Rovers, Voorovergebogen Naakt, Litho kopen? Bied vanaf 25!Jos Rovers, Voorovergebogen Naakt, Litho kopen? Bied vanaf 25!Jos Rovers, Voorovergebogen Naakt, Litho kopen? Bied vanaf 25!Jos Rovers, Voorovergebogen Naakt, Litho kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Jos Rovers (1893-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Sierlijke litho door Jos Rovers

Voorstelling van een voorovergebogen naakt

Losbladig, beeldmaat 23x18, bladmaat 30x24

Gesigneerd l.o. in de druk 'Jos Rovers'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:20-12-2016 om 17:53
Eindtijd:26-12-2016 om 19:53
Brugghe
26 dec. / 15:47
€ 25