Jos van Beek - Reliëf (prachtig verdiept gelijst)

Jos van Beek - Reliëf (prachtig verdiept gelijst) kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Jos van Beek (1945)
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 21 cm (h x b)
Lijst25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Specificaties:
Afm. 21 x 21 cm
Afm. lijst: 25 x 25
Gesigneerd: Ja , in potlood
Werk is mooi verdiept ingelijst door kunstenaar.
Techniek: Gemengde techniek in reliëf, collage acrylverf
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Prijs is inclusief 21% BTW

Jos van Beek (1945)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (22)

567 verkochte items
25 cm
25 cm
21 cm
21 cm
Starttijd:02-07-2022 om 14:35
Eindtijd:12-07-2022 om 21:13
Openingsbod€ 79
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België