Fraai schilderij van moeder en kind in een landschap, geschilderd in olieverf op doek in een bijpassende lijst en gesigneerd l.o. door kunstenaar.
Jos (Josua Michiel) van den Berg werd geboren op 10 augustus 1905 in Den Helder, overleden op 14 november 1978 te Den Haag.
Jos was als lilliputter een opvallend figuur in het Haagse kunstenaarswereldje uit de zestiger jaren.
Jos van den Berg werkte en leefde in Den Haag vanaf 1944.
Opleiding aan :
Academie voor Beeldende Kunsten 1919-1922 te Rotterdam.
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten 1929-1935 te Den Haag.
Academie Libre 1935-1937 te Parijs
Jos van den Berg was leerling van o.a.: Joop Kropff ; Charles Blanc (1895-1966) ; Johannes Gerardus Heijberg.
Verkreeg in 1956 de Jacob Hartogprijs, in 1964 verscheen er een ontwerp van Jos op een postzegel uit de serie Zomerzegels van de PTT (12+9 ct).
Vermeldingen in : Scheen ; Jacobs ; Vollmer ; Scharten en Saur.
Verzending per pakketdienst, zorgvuldige verpakking, aangetekend met track & trace,
Verzendkosten Nederland € 20,-