Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel

Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!Jos van den Berg - 2x Veerse haven/stadsgezichten - Aquarel kopen? Bied vanaf 45!
  • Jos van den Berg (1905-1978)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1973
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee heldere aquarellen door Jos van den Berg
Voorstellingen van de haven en een stadsgezicht van Veere
Beiden losbladig, beeldmaat 24x34
Bovenste aquarel gesigneerd en gedateerd '73'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jos van den Berg (1905-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
34 cm
24 cm
Sluit over 4d 17u 18m 14s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:26-09-2022 om 15:09
Eindtijd:06-10-2022 om 19:41