Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek

Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!
Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - De haven van Altea - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Jos van den Berg (1905-1978)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek door Jos van den Berg
Voorstelling van de haven van Altea in Spanje
Losbladig, beeldmaat 20x29, bladmaat 20x30
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Jos vd Berg'
Gedateerd en getiteld in potlood l.o.: '28-1-70. Altea'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Dit item valt onder de margeregeling

Jos van den Berg (1905-1978)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
29 cm
20 cm
Sluit over 3d 16u 15m 59s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:10-08-2022 om 17:56
Eindtijd:20-08-2022 om 19:20