Jos van den Berg - Ilpendam onder Woeste Wolken

Jos van den Berg - Ilpendam onder Woeste Wolken kopen? Bied vanaf 30!
Jos van den Berg - Ilpendam onder Woeste Wolken kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - Ilpendam onder Woeste Wolken kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - Ilpendam onder Woeste Wolken kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - Ilpendam onder Woeste Wolken kopen? Bied vanaf 30!Jos van den Berg - Ilpendam onder Woeste Wolken kopen? Bied vanaf 30!
  • Jos van den Berg (1905-1978)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Met nog de oude telefoonpalen met hangende kabels, naast dat herkenbaar beeld van het spitse torentje van de Nederlands Hervormde Kerk ( ooit Sebastianus kapel uit 1656 ... zo oud is die al ! )

Wie wat heeft met  zo'n  beeld van  Oud  Ilpendam ... grijp je kans !

Bij gewenste verzending wordt de ets opgerold in een stevige koker verstuurd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Landgraaf, Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd14-10-2020 om 17:43
Eindtijd24-4-2021 om 20:54
Openingsbod € 30
ObjectlocatieLANDGRAAF,  Nederland