Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening

Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 25!Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 25!Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 25!Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 25!Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 25!Jos van den Berg - Paris - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 25!
  • Jos van den Berg (1905-1978)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vlotte, krachtige potloodtekening door Jos van den Berg.
Voorstelling van een straatbeeld in Parijs.
Losbladig, beeld/bladmaat 14x20
Gesigneerd r.o.: 'Jos v.d. Berg'
Getiteld in potlood l.o.: 'Paris'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jos van den Berg (1905-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
20 cm
14 cm
Sluit over 1d 23u 40m 23s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-09-2022 om 11:39
Eindtijd:02-10-2022 om 20:56