FA. (1)

Jos van der Sommen - KIND IN DE TUIN / KLEURLITHO / 68x88cm / KADER / SIG / 2002

Jos van der Sommen - KIND IN DE TUIN / KLEURLITHO / 68x88cm / KADER / SIG / 2002 kopen? Bied vanaf 30!
Jos van der Sommen - KIND IN DE TUIN / KLEURLITHO / 68x88cm / KADER / SIG / 2002 kopen? Bied vanaf 30!Jos van der Sommen - KIND IN DE TUIN / KLEURLITHO / 68x88cm / KADER / SIG / 2002 kopen? Bied vanaf 30!Jos van der Sommen - KIND IN DE TUIN / KLEURLITHO / 68x88cm / KADER / SIG / 2002 kopen? Bied vanaf 30!Jos van der Sommen - KIND IN DE TUIN / KLEURLITHO / 68x88cm / KADER / SIG / 2002 kopen? Bied vanaf 30!Jos van der Sommen - KIND IN DE TUIN / KLEURLITHO / 68x88cm / KADER / SIG / 2002 kopen? Bied vanaf 30!Jos van der Sommen - KIND IN DE TUIN / KLEURLITHO / 68x88cm / KADER / SIG / 2002 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Jos van der Sommen (1961)
Jaartal2002
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
Lijst68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage44/55
Jos van der Sommen (°1961).
Kind in de tuin.
Kleurlithografie in de tuin.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 44/55.
2002.
Zeer goede staat.
Blad: 55x75cm.
Kader: 68x88cm. Professionele inlijsting.

Kunstwerk enkel ophalen na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Zeer goede staat.

Professionele inlijsting.

Jos van der Sommen (1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

409 verkochte items
88 cm
68 cm
75 cm
55 cm
Sluit over 6d 9u 53m 32s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieBrasschaat, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:27-06-2022 om 10:17
Eindtijd:10-07-2022 om 21:51