Jos van der Sommen - Kleurenzeefdruk LATER Handgesigneerd - Verkocht

Jos van der Sommen - Kleurenzeefdruk LATER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jos van der Sommen (1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 55
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Jos vd Sommen.
Afmeting blad  76x56 cm  in perfecte staat.
Handgesigneerd en genummerd  oplage 55ex.
het nummer kan afwijken van de foto.
Binnen Nederland € 11,95