Jos van der Wall Perné - olieverf - Duinlandschap - Verkocht

Jos van der Wall Perné - olieverf - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Jos van der Wall Perné - olieverf - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 125!Jos van der Wall Perné - olieverf - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 125!Jos van der Wall Perné - olieverf - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 125!Jos van der Wall Perné - olieverf - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Joseph van de Wall Perne (1877-1941)

Olieverf op karton. Gesigneerd linksonder.

Kartonmaat 29 x 39 cm. Ingelijst.

Lijstmaat 39,5 x 49,5 cm.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:03-10-2017 om 19:56
Eindtijd:17-10-2017 om 19:56
Gustaaf
03 okt. / 20:13
€ 125