Jos Verwiel - zonder titel

Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Jos Verwiel (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren
Fraaie zeefdruk van Jos Verwiel op geschept papier. Gesigneerd en als serie genummerd door de kunstenaar. Nieuwstaat, uit la van een verzamelaar. Geen daglicht gezien.
U kunt het werk komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.

Het werk kan worden opgehaald, verzonden  worden per post.
Wij kunnen uw aankopen tijdens de pandemie gratis opslaan.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Jos Verwiel (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
58 cm
61 cm
Sluit over 9d 17u 44m 27s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:20-09-2022 om 11:44
Eindtijd:04-10-2022 om 21:22
duif
22 sep. / 23:36
€ 1