Jos Verwiel - zonder titel

Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jos Verwiel - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Jos Verwiel (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Conditie: uitstekend.
Oplage: 109/150.
Afmeting: afbeelding: 54 x 52 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Jos Verwiel (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
59 cm
62 cm
Starttijd:21-10-2022 om 23:26
Eindtijd:30-10-2022 om 18:25
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland