FA. (2)

jos verwiel

jos verwiel kopen? Bied vanaf 150!
jos verwiel kopen? Bied vanaf 150!jos verwiel kopen? Bied vanaf 150!jos verwiel kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jos Verwiel (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote zeefdruk van jos verwiel ,schitterend ingelijst ,genummerd en gesigneerd

maten 103x103 cm.

prijs in guldens 1020,-   het werk is uit 2001 alleen ophalen word niet verzonden.

Jos Verwiel (1954)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:22-01-2016 om 21:22
Eindtijd:27-01-2016 om 21:22
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNederland