José van Gool: Dame met rode hoed - Verkocht

José van Gool: Dame met rode hoed kopen? Bied vanaf 25!
José van Gool: Dame met rode hoed kopen? Bied vanaf 25!José van Gool: Dame met rode hoed kopen? Bied vanaf 25!José van Gool: Dame met rode hoed kopen? Bied vanaf 25!
  • Jose van Gool (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk gemaakt op handgeschept papier. Het betreft hier een exemplaar uit een serie. Het papierformaat bedraagt 29,00 x 38,50. Het werk is nog nooit ingelijst geweest.

Jose van Gool (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  sale79

35 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:21-03-2016 om 17:53
Eindtijd:28-03-2016 om 18:53
EldertWalter
28 mrt. / 10:13
€ 25