JOSE van GOOL Litho DAME IN RODE JAPON Handgesigneerd - Verkocht

JOSE van GOOL   Litho  DAME IN RODE JAPON  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Jose van Gool (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Jose van Gool

Fraaie Kleurenlitho in prima staat

Handgesigneerd en Genummerd  15/125

Afmeting blad  28x38 cm

Verzendkosten 10 euro in ned  16.50 in belgie

Jose van Gool (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:01-02-2015 om 16:11
Eindtijd:06-02-2015 om 16:11
DagmarKroezen
02 feb. / 13:58
€ 25