Jose van Tubergen - Horometrie

Jose van Tubergen - Horometrie kopen? Bied vanaf 35!
Jose van Tubergen - Horometrie kopen? Bied vanaf 35!Jose van Tubergen - Horometrie kopen? Bied vanaf 35!
  • Jose van Tubergen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai  klein werk van Van Tubergen.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze opslagkamer.
U kunt werk bij ons laten opslaan en wij kunnen uw inlijsting verzorgen.

Jose van Tubergen (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
35 cm
29 cm
Starttijd:24-08-2022 om 09:29
Eindtijd:06-09-2022 om 21:49
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland