Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn

Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!
Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!Josef Eidenberger - Ingelijste kleurenets , Marktplein in Bonn kopen? Bied vanaf 30!
  • Josef Eidenberger (1899-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 30.5 cm (h x b)
Lijst37 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
  • Een ets van de Oostenrijkse kunstenaar Josef Eidenberger (1899-1991).
    -Gesigneerd rechtsonder met potlood. Jaartal onbekend.
    -Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
    -Achterop de lijst staat de oorspronkelijke galerieprijs geschreven: 245,- (DM, Duitse mark).
    -Afmetingen: Lijst, 37 x 46 x 1,5 cm. Beeld / ets, 23 x 30,5 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel. De ets is gekocht bij ‘Kunsthandlung F. Kleinschmidt’ , Bonner Talweg 28a Bonn am Rhein.
    -Conditie: De ets is in goede staat. Het papier is ‘vergeeld’. De houten lijst heeft slijtplekjes, witte verfspatten en heeft beschadigingen aan de onderrand.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    (Wij bieden nog een ets van Josef Eidenberger ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    Informatie over de kunstenaar:
    Josef Eidenberger, geboren 30-05-1899 in Goisern (Oostenrijk) en overleden 21-07-1991 in Niederwaldkirchen (Oostenrijk), graficus, schilder en tekenaar.
    -Opleiding: der Graphischen Lehr- und Versuchsanstalt Wien (in Wenen). Hij kreeg les van Alfred Cossman.
    Hij maakte vooral etsen en dan meestal kleurenetsen. Hij werd sterk beïnvloed door de Oostenrijkse etser Luigi Kasimir. Zijn onderwerpen waren landschappen en stadsgezichten.
    Zijn oog voor detail en nauwgezette uitvoering van elke ets leverde hem veel opdrachten op in heel Europa, vooral in Oostenrijk en Duitsland. Ook in de Verenigde Staten kreeg hij opdrachten en had hij succes met de serie etsen die hij maakte van van landschappen en plaatsen in Californië, van het Utah State Capitol in Salt Lake City en landschappen van de oost- en de westkust van de Verenigde Staten.
    In december 1977 verleende de Oostenrijkse regering Josef Eidenberger de eretitel van "Professor in de kunsten" als waardering voor zijn bijdrage aan de vooruitgang van de beeldende kunst.
    Josef Eidenberger stierf op 21 juli 1991 op 92-jarige leeftijd.

    Afhandeling:
    -De ingelijste ets kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -De ingelijste ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De ets is in goede staat. Het papier is ‘vergeeld’. De houten lijst heeft slijtplekjes, witte verfspatten en heeft beschadigingen aan de onderrand.
    Kan zo aan de muur.

Josef Eidenberger (1899-1991)

OostenrijksOostenrijksAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2915 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
46 cm
37 cm
30.5 cm
23 cm
Starttijd:24-08-2022 om 09:48
Eindtijd:03-09-2022 om 15:07
Openingsbod € 30
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland