Josef Israels: Ets, Moeder en haar huishoudelijke taken - Ingelijst - Verkocht

Josef Israels: Ets, Moeder en haar huishoudelijke taken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Josef Israels: Ets, Moeder en haar huishoudelijke taken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Josef Israels: Ets, Moeder en haar huishoudelijke taken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Jozef Israels (1824-1911)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie ets van Josef Israels! De voorstelling is zeer karakteristiek voor het werk van Josef Israels. Op deze ets is een boerenvrouw in haar huiskamer te zien, waar zij haar taken als huisvrouw en moeder uitvoert.

Titel: Moeder en haar huishoudelijke taken
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 13,5 cm x 18,5 cm (afmetingen lijst: 28 cm x 32 cm)
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Ja, in de druk (rechtsonder) misschien ook onder de druk (niet uit de lijst gehaald)
Ingelijst: Ja, in een bruine lijst.
Materiaal: Ets op geschept papier

Conditie:
In zeer goede staat. (Op de afbeelding is helaas spiegeling zichtbaar)

Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in een pakket. Afhalen in Amsterdam Z-O tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam Z-O, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:20-02-2014 om 12:22
Eindtijd:03-03-2014 om 12:27
Biedingen (10)
harry123
03 mrt. / 12:18
€ 160
Horendonk
03 mrt. / 12:17
€ 150
harry123
03 mrt. / 12:17
€ 150
Horendonk
23 feb. / 12:39
€ 140
4736
23 feb. / 12:39
€ 130
Horendonk
23 feb. / 12:03
€ 120
4736
23 feb. / 12:03
€ 110
Horendonk
22 feb. / 17:25
€ 100
4736
22 feb. / 17:25
€ 90
Horendonk
21 feb. / 17:52
€ 80