Josef Weisz, houtsnede van bloemen - Verkocht

Josef Weisz, houtsnede van bloemen kopen? Bied vanaf 18!

Verkoopprijs: € 18,00

Josef Weisz, houtsnede van bloemen kopen? Bied vanaf 18!Josef Weisz, houtsnede van bloemen kopen? Bied vanaf 18!Josef Weisz, houtsnede van bloemen kopen? Bied vanaf 18!Josef Weisz, houtsnede van bloemen kopen? Bied vanaf 18!Josef Weisz, houtsnede van bloemen kopen? Bied vanaf 18!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

451 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Josef Weisz (1894-1969)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede, ingelijst onder passe partout, in een roomkleurige houten lijst. 43,5 bij 34 cm met lijst. Beeld is 22,5 x 18 cm.

Naam van de planten in Duits en Latijn.

Wordt verzonden verpakt tussen noppenfolie en houten platen.

Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:21-02-2016 om 09:21
Eindtijd:28-02-2016 om 09:21
Vermeulen46
26 feb. / 12:33
€ 18