Joseph Bruyn (1950-2005) - 7x litho - serie Aliens 1984 - handgesigneerd - Verkocht

Joseph Bruyn (1950-2005) - 7x litho - serie Aliens 1984 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 60,00

Joseph Bruyn (1950-2005) - 7x litho - serie Aliens 1984 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Joseph Bruyn (1950-2005) - 7x litho - serie Aliens 1984 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Joseph Bruyn (1950-2005) - 7x litho - serie Aliens 1984 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Joseph Bruyn (1950-2005) - 7x litho - serie Aliens 1984 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Joseph Bruyn (1950-2005) - 7x litho - serie Aliens 1984 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Obe
FA. (9)

588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

7 dezelfde litho's van de Utrechtse surrealist Joseph Bruyn.
Uit een oplage van 300 stuks zijn dit de nrs. 174 t/m 179 en 201
Allen in perfecte staat en allen met potlood voorzien van de oplagenrs.
en met potlood gesigneerd 'Joseph Bruyn' en gedateerd '84'

Papiermaat: 33,2x25,4
Beeldmaat: 22,8x18,7

Deze afbeelding is later ook ongesigneerd op een groter posterformaat uitgegeven.
Let op: dIt kavel gaat dus om 7 stuks.

Authenticiteit:

Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Joseph Bruyn (1950-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Obe
FA. (9)

588 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:25-04-2015 om 21:57
Eindtijd:09-05-2015 om 21:57
Biedingen (14)
ruudvo
09 mei / 21:42
€ 60
dibbes2015
09 mei / 21:14
€ 55
ruudvo
09 mei / 21:13
€ 50
dibbes2015
09 mei / 21:13
€ 45
ruudvo
09 mei / 21:12
€ 40
dibbes2015
09 mei / 21:12
€ 35
ruudvo
09 mei / 09:41
€ 30
Meer40
09 mei / 09:41
€ 25
ruudvo
09 mei / 09:41
€ 16
Meer40
09 mei / 09:40
€ 14
ruudvo
09 mei / 09:35
€ 12
Meer40
09 mei / 09:35
€ 10
Meer40
07 mei / 22:25
€ 3
aclaass
01 mei / 11:04
€ 1