Joseph Bruyn (1950-2005) - Lot van 30 inkttekeningen - 1990 - Verkocht

Joseph Bruyn (1950-2005) - Lot van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Joseph Bruyn (1950-2005) - Lot van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 75!Joseph Bruyn (1950-2005) - Lot van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 75!Joseph Bruyn (1950-2005) - Lot van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 75!Joseph Bruyn (1950-2005) - Lot van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 75!Joseph Bruyn (1950-2005) - Lot van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 75!Joseph Bruyn (1950-2005) - Lot van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 75!Joseph Bruyn (1950-2005) - Lot van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeTekening / Aquarel

Lot van 30 inkttekeningen op papier van de Utrechtse surrealist Joseph Bruyn.
In prima conditie, formaat A4.
Allen gesigneerd, gedateerd en getiteld.
Ter voorbeeld enkele apart gefotografeerd.

Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.

Joseph Bruyn (1950-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:22-06-2016 om 12:26
Eindtijd:06-07-2016 om 12:06