Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Lot van 30 inkttekeningen op papier van de Utrechtse surrealist Joseph Bruyn.
In prima conditie, formaat A4.
Allen gesigneerd, gedateerd en getiteld.
Ter voorbeeld enkele apart gefotografeerd.
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Starttijd | 22-6-2016 om 12:26 |
Eindtijd | 6-7-2016 om 12:06 |