Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 100 tekeningen - ca. 1990 - Verkocht

Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 100 tekeningen - ca. 1990 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 100 tekeningen - ca. 1990 kopen? Bied vanaf 100!Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 100 tekeningen - ca. 1990 kopen? Bied vanaf 100!Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 100 tekeningen - ca. 1990 kopen? Bied vanaf 100!Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 100 tekeningen - ca. 1990 kopen? Bied vanaf 100!Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 100 tekeningen - ca. 1990 kopen? Bied vanaf 100!Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 100 tekeningen - ca. 1990 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeTekening / Aquarel

Collectie van 100 tekeningen van Joseph Bruyn.
Allen formaat A4 en in mooie staat.
Eveneens zijn ze allemaal gesigneerd en gedateerd, ook bijna allemaal getiteld.

Twee tekeningen heb ik apart gefotografeerd, deze zijn representatief voor het gehele lot.

Dit werk wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.

Joseph Bruyn (1950-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:30-03-2016 om 13:01
Eindtijd:04-04-2016 om 21:01
bartvk
04 apr. / 20:26
€ 100