Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 30 inkttekeningen - 1990 - Verkocht

Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 65!Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 65!Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 65!Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 65!Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 65!Joseph Bruyn (1950-2015) - Collectie van 30 inkttekeningen - 1990 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeTekening / Aquarel

Collectie van 30 inkttekeningen door Joseph Bruyn.
Allen in mooie conditie, gesigneerd, gedateerd en getiteld.
Enkele ter voorbeeld apart gefotografeerd, deze zijn representatief voor het hele lot.

Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.

Joseph Bruyn (1950-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:24-04-2016 om 22:42
Eindtijd:25-04-2016 om 17:28