Joseph Bruyn (1950-2015) - surrealistische tekening - Verkocht

Joseph Bruyn (1950-2015) - surrealistische tekening kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Joseph Bruyn (1950-2015) - surrealistische tekening kopen? Bied vanaf 40!Joseph Bruyn (1950-2015) - surrealistische tekening kopen? Bied vanaf 40!Joseph Bruyn (1950-2015) - surrealistische tekening kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeTekening / Aquarel

Prachtig uitgewerkte surrealistische tekening.
Formaat A4, prima staat.
Gesigneerd en gedateerd.

Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro
Gecombineerde verzending is mogelijk.

Joseph Bruyn (1950-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:22-04-2016 om 11:39
Eindtijd:06-05-2016 om 22:39
Res
05 mei / 17:01
€ 40