Joseph Bruyn - Aquarel "Landschap met koffie en tabak" - Verkocht

Joseph Bruyn - Aquarel "Landschap met koffie en tabak" kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 60,00

Joseph Bruyn - Aquarel "Landschap met koffie en tabak" kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Aquarel "Landschap met koffie en tabak" kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Aquarel "Landschap met koffie en tabak" kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Aquarel "Landschap met koffie en tabak" kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Aquarel "Landschap met koffie en tabak" kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Aquarel "Landschap met koffie en tabak" kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1980
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel /pentekening van Joseph Bruyn, gesigneerd en gedateerd in pen en getiteld in potlood.

verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,56

Joseph Bruyn (1950-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
46 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:09-08-2019 om 09:08
Eindtijd:23-08-2019 om 19:41
Biedingen (2)
bennyk
23 aug. / 19:32
€ 60
wilcovdk
12 aug. / 20:46
€ 50