JOSEPH BRUYN - SURREALIST ALIENS in LANDSCHAP - Verkocht

JOSEPH BRUYN - SURREALIST ALIENS in LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 9!

Verkoopprijs: € 9,00

JOSEPH BRUYN - SURREALIST ALIENS in LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 9!JOSEPH BRUYN - SURREALIST ALIENS in LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 9!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

JOSEPH BRUYN

ALIENS

litho in de maat 51 X 67 CM

Gesigneerd  onder MET POTLOOD  joseph bruyn

jaar 1984 - gedateerd en genummerd

zonder lijst zeer goede staat

VERZENDEN 8.60 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND

bij aankoop meerdere lithos van deze kunstenaar geen extra verzendkosten

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:02-10-2014 om 19:52
Eindtijd:09-10-2014 om 19:52
Sitebrokers
09 okt. / 19:22
€ 9