Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap

Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap kopen? Bied vanaf 50!Joseph Bruyn - Surrealistisch landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Offset
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Litho van Joseph Bruyn, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd. De afbeelding is 55 x 50 cm. Het werk verkeert in nieuwstaat.

De litho kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 45,00

Joseph Bruyn (1950-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  monschau
502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
52 cm
66 cm