Joseph Bruyn, zonder titel, paintbrush op paneel, - Verkocht

Joseph Bruyn, zonder titel, paintbrush op paneel,  kopen? Bied vanaf 232!

Verkoopprijs: € 232,00

Joseph Bruyn, zonder titel, paintbrush op paneel,  kopen? Bied vanaf 232!Joseph Bruyn, zonder titel, paintbrush op paneel,  kopen? Bied vanaf 232!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Fish

46 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Joseph Bruyn, zonder titel, paintbrush op paneel,
gesigneerd en gedateerd 83
Afmeting: H 60,5 X B 55 cm
goede conditie.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Fish

46 verkochte items
Dit item is verkocht voor 232,00
Starttijd:29-12-2015 om 22:38
Eindtijd:12-01-2015 om 22:38
terrax
04 jan. / 10:31
€ 232