JOSEPH BRUYN - SURREALISTISCH LANDSCHAP MET VREEMDE FIGUREN - Verkocht

JOSEPH BRUYN  - SURREALISTISCH LANDSCHAP MET VREEMDE FIGUREN kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

JOSEPH BRUYN  - SURREALISTISCH LANDSCHAP MET VREEMDE FIGUREN kopen? Bied vanaf 65!JOSEPH BRUYN  - SURREALISTISCH LANDSCHAP MET VREEMDE FIGUREN kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeTekening / Aquarel

JOSEPH BRUYN

VREEMDE FIGUREN in LANDSCHAP

AQUAREL IN DE MAAT 26 X 41 CM

TITEL 'ALLES IN EEN  '1980

gesigneerd onder

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

kleine meesters hebben grote toekomst

Joseph Bruyn (1950-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:18-06-2014 om 13:54
Eindtijd:25-06-2014 om 13:54
wilcovdk
18 jun. / 22:28
€ 65