Joseph Friedrich Nicolai Heydendahl - C3767 - Winterlandschap in ochtendlicht

Joseph Friedrich Nicolai Heydendahl - C3767 - Winterlandschap in ochtendlicht kopen? Bied vanaf 450!
Joseph Friedrich Nicolai Heydendahl - C3767 - Winterlandschap in ochtendlicht kopen? Bied vanaf 450!Joseph Friedrich Nicolai Heydendahl - C3767 - Winterlandschap in ochtendlicht kopen? Bied vanaf 450!Joseph Friedrich Nicolai Heydendahl - C3767 - Winterlandschap in ochtendlicht kopen? Bied vanaf 450!
  • Joseph Friedrich Nicolai Heydendahl (1844-1906)
Periode1800 t/m 1899
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 35.5 cm (h x b)
Lijst41.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
J.F. Heydendahl, olieverf op doek, Winterlandschap in ochtendlicht, l.o. gesigneerd, doekmaat: 27 x 35,5, lijstmaat: 41,5 x 50.

ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, lichte spieraamdoorslag, lichte craquelures. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Joseph Friedrich Nicolai Heydendahl (1844-1906)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81 )

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
50 cm
41.5 cm
35.5 cm
27 cm
Starttijd:20-12-2019 om 15:59
Eindtijd:23-12-2019 om 21:51
Openingsbod € 450
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier