Joseph Piccillo - jurists series (r7)

Joseph Piccillo - jurists series (r7) kopen? Bied vanaf 85!
  • Joseph Piccillo (1941)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1968
TechniekPotlood
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
potloodtekening

Joseph Piccillo (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
97 cm
75 cm
Starttijd:10-11-2022 om 17:01
Eindtijd:24-11-2022 om 19:45
Openingsbod € 85
ObjectlocatieKampenhout,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland