Joseph Semah, gouache, 1984 - Verkocht

Joseph Semah, gouache, 1984 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Joseph Semah, gouache, 1984 kopen? Bied vanaf 150!Joseph Semah, gouache, 1984 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  colfb
FA. (6)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Joseph Semah (1948)
TypeTekening / Aquarel

gouache, 30 x 42 cm, 1984, gesigneerd (verso) met een Hebreeuwse text.

aan de rechterzijde heeft Semah er een tweede blad overheen geplakt waardoor een soort dubbele tekening is ontstaan (een bekende werkwijze van deze kunstenaar)

wordt aangetekend verzonden

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:08-09-2017 om 11:31
Eindtijd:15-09-2017 om 11:31
Conberg
12 sep. / 12:01
€ 150