JOSEPH van de Bussche 1837 - 1908 - ITALIAANSE VISSERSJONGEN - Verkocht

JOSEPH van de Bussche 1837 - 1908 - ITALIAANSE VISSERSJONGEN kopen? Bied vanaf 80!
JOSEPH van de Bussche 1837 - 1908 - ITALIAANSE VISSERSJONGEN kopen? Bied vanaf 80!JOSEPH van de Bussche 1837 - 1908 - ITALIAANSE VISSERSJONGEN kopen? Bied vanaf 80!
  • J.E. van de Bussche (1837-1908)

JOESPH EMANUEL van de BUSSCHE

ITALIAANSE VISSERSJONGEN in VENETIE

OLIEVERF OP KARTON

gesigneerd onder J emanuel van de bussche en Venetie

perode 1895-1908

in lijstje

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

J.E. van de Bussche (1837-1908)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:21-04-2014 om 21:10
Eindtijd:30-04-2014 om 21:10
tverbeek
30 apr. / 20:16
€ 80