Joseph van de Wall Perne - 2 houtsnedes: ...veld bij Zandvoort + bloemen

Joseph van de Wall Perne - 2 houtsnedes: ...veld bij Zandvoort + bloemen kopen? Bied vanaf 35!
Joseph van de Wall Perne - 2 houtsnedes: ...veld bij Zandvoort + bloemen kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - 2 houtsnedes: ...veld bij Zandvoort + bloemen kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - 2 houtsnedes: ...veld bij Zandvoort + bloemen kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - 2 houtsnedes: ...veld bij Zandvoort + bloemen kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - 2 houtsnedes: ...veld bij Zandvoort + bloemen kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - 2 houtsnedes: ...veld bij Zandvoort + bloemen kopen? Bied vanaf 35!Joseph van de Wall Perne - 2 houtsnedes: ...veld bij Zandvoort + bloemen kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (164)
  • Joseph van de Wall Perne (1877-1941)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede van Joseph van de Wall Perne. Titel: .... veld bij Zandvoort. Het werk is linksonder met potlood gesigneerd. Afmeting voorstelling: H37,5 x b30,5 cm. De tweede houtsnede betreft bloemen in het veld. Deze houtsnede is in de druk, rechtsonder, gesigneerd. Afmetingen voorstelling: H20 x b12,5 cm. Afmetingen blad: H27 x b16 cm.

In de linkeronderhoek zit een scheurtje die de voorstelling beïnvloedt. Oxidatiestipjes op de witte boven- en onderrand. Wat kreukeltjes in het papier die er makkelijk uit te strijken zijn (Japans papier) Het tweede werk is in goede staat en niet gesigneerd. Klein vouwtje in linkerbovenhoek. Deze is er makkelijk uit te strijken (Japans papier).

Sluit over 6d 21u 50m 43s
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland

Starttijd:05-08-2021 om 20:58
Eindtijd:12-08-2021 om 19:36