Josephine Sloet - Zeefdruk - Verkocht

Josephine Sloet - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Josephine Sloet - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Josephine Sloet - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Josephine Sloet - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Josephine Sloet - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Josephine Sloet - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Josephine Sloet (1945)
Jaartal1979
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61.3 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/84
Zeefdruk van Josephine Sloet uit 1979. Het werk is gedrukt op een speciaal soort dun papier met vezels erin. Het zorgt voor een speciaal effect met het beeld wat moeilijk op de foto's te vangen is.
Verzending in ruime koker 11,75 euro, aangetekend 13,45

er loopt een vouw onder aan het papier (buiten beeld

Josephine Sloet (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
82 cm
61.3 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-04-2020 om 17:32
Eindtijd:17-04-2020 om 19:40
IlseVDH
17 apr. / 18:53
€ 30