joyce bloem

joyce bloem kopen? Bied vanaf 30!

joyce bloem

Verkoopprijs: € 30,00

Andere items

joyce bloem kopen? Bied vanaf 30!joyce bloem kopen? Bied vanaf 30!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

abstracte zeefdruk van joyce bloem,niet ingelijst, 50x65 cm gen. 18/25 en gesigneerd.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:02-11-2014 om 13:42
Eindtijd:08-11-2014 om 13:42

Biedingen (1):

minke004
4 nov. / 16:40
€ 30