Joyce Ennik, polystyreendruk, Figuur te paard, 1982 - Verkocht

Joyce Ennik, polystyreendruk, Figuur te paard, 1982 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Joyce Ennik, polystyreendruk, Figuur te paard, 1982 kopen? Bied vanaf 30!Joyce Ennik, polystyreendruk, Figuur te paard, 1982 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Joyce Ennik (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg werk van Joyce Ennik (1948)

Titel:  Figuur te paard

Jaar: 1982

Techniek:  3 kleuren polystyreendruk

Afmeting afbeelding: 24x44,5 op 28x50 cm.

Oplage: 50 ex.

Gesigneerd, gedateerd en genummerd

Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 3e jaargang, nr. 9, pagina 6

( f 200 ongeveer 91euro)

Materiaal:  Stevig papier

Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Joyce Ennik (1948)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:22-02-2013 om 15:39
Eindtijd:08-03-2013 om 15:39
voyager
07 mrt. / 21:49
€ 30