Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Sjabloondruk van Judith Stolker uit 1993. Titel: Zonder titel. Deze sjabloondruk komt uit de Gelderse Grafiekmap 1993. Nummer: 84/100.Afmetingen blad: h50 x b65 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 23-11-2017 om 22:40 |
Eindtijd | 30-11-2017 om 20:40 |