Judith Stolker - Sjabloondruk - 1993

Judith Stolker - Sjabloondruk - 1993 kopen? Bied vanaf 35!
Judith Stolker - Sjabloondruk - 1993 kopen? Bied vanaf 35!Judith Stolker - Sjabloondruk - 1993 kopen? Bied vanaf 35!Judith Stolker - Sjabloondruk - 1993 kopen? Bied vanaf 35!Judith Stolker - Sjabloondruk - 1993 kopen? Bied vanaf 35!
  • Judith Stolker (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekSjabloondruk
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/100
Sjabloondruk van Judith Stolker uit 1993. Titel: Zonder titel. Deze sjabloondruk komt uit de Gelderse Grafiekmap 1993. Nummer: 5/100. Afmetingen blad: h65 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H56.5 x b41cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Judith Stolker maakt werk in de disciplines schilderijen, tekeningen en grafiek. Aanvankelijk was haar stijl tamelijk expressief en schilderachtig, maar gaandeweg werd haar kunst steeds meer ingetogen en bedachtzaam. Haar aandacht gaat uit naar compositie en afgewogen kleurgebruik. Haar krachtige, heldere beelden hebben een poëtische lading.Bij onder meer het Museum Henriette Polak in Zutphen en het Museum voor Moderne Kunst Arnhem heeft Stolker haar werk tentoongesteld. Haar kunst is opgenomen in de collecties van bedrijven, instellingen en musea, waaronder het Museum Henriette Polak in Zutphen. Voor onder meer de gemeente Arnhem en de provincie Gelderland heeft de kunstenaar opdrachten uitgevoerd.

In goede staat

Judith Stolker (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
50 cm
65 cm
Starttijd:18-08-2022 om 15:49
Eindtijd:27-08-2022 om 20:03
Openingsbod € 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland