FA. (2)

Jules Bekker - Thought of a kiss

Jules Bekker - Thought of a kiss kopen? Bied vanaf 20!
Jules Bekker - Thought of a kiss kopen? Bied vanaf 20!Jules Bekker - Thought of a kiss kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Jules Bekker (1939)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

GRATIS VERZENDING in NL

  • Nummer wijkt af van de foto
  • Drukgangen: 5
  • Voorzien van droogstempel
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Jules Bekker (1939)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1342 verkochte items
28.5 cm
21 cm
Sluit over 4d 3u 48m 54s
Openingsbod€ 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingGratis
Starttijd:29-06-2022 om 20:32
Eindtijd:08-07-2022 om 22:04