Jules Bekker - Yellow Dog, zeefdruk - Verkocht

Jules Bekker - Yellow Dog, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Jules Bekker - Yellow Dog, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Jules Bekker - Yellow Dog, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Jules Bekker - Yellow Dog, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2873 verkochte items
Alle items van deze verkoper (245)
  • Jules Bekker (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek, kleurrijk werk van Jules Bekker.  Zeefdruk op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘80) en genummerd (54/95).  In mint conditie.

Afmetingen: 74cm x 65cm (blad), 61cm x 55cm (beeld)

Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:09-03-2018 om 17:36
Eindtijd:23-03-2018 om 21:36
Clemens7
23 mrt. / 21:11
€ 20