Julia Giesberts: 'Dooi' -olieverf circa 1935- - Verkocht

Julia Giesberts: 'Dooi' -olieverf circa 1935- kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 130,00

Julia Giesberts: 'Dooi' -olieverf circa 1935- kopen? Bied vanaf 60!Julia Giesberts: 'Dooi' -olieverf circa 1935- kopen? Bied vanaf 60!Julia Giesberts: 'Dooi' -olieverf circa 1935- kopen? Bied vanaf 60!Julia Giesberts: 'Dooi' -olieverf circa 1935- kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Julia Giesberts (1893-1983)

Vrij zeldzaam werk van de hand van Julia Giesberts met een voorstelling van een winters stadsgezicht getiteld 'Dooi'. Vermoedelijk geschilderd omstreeks 1935 vanuit haar woning aan de Bosch en Hovenstraat nr 4 te Haarlem.

Formaat doek: 28 x 44 cm Techniek: olieverf op doek Gesigneerd: rechts-onder Conditie: redelijk-goed. Doek moet gereinigd worden, geen lijst

Julia Giesberts (1893-1983)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

491 verkochte items
Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:07-02-2018 om 17:57
Eindtijd:14-02-2018 om 18:12
Biedingen (12)
Vite1
14 feb. / 18:04
€ 130
Munchausen
14 feb. / 18:02
€ 120
Vite1
14 feb. / 18:00
€ 110
Munchausen
14 feb. / 17:59
€ 100
Vite1
14 feb. / 17:59
€ 95
Munchausen
14 feb. / 17:55
€ 90
Vite1
14 feb. / 17:54
€ 85
Munchausen
14 feb. / 17:47
€ 80
Vite1
13 feb. / 12:39
€ 75
Munchausen
13 feb. / 12:39
€ 70
Vite1
13 feb. / 12:39
€ 65
Munchausen
07 feb. / 21:03
€ 60