950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke ets door Julien Celos.
Voorstelling van een Belgisch straatje met wandelende begijn
Ets onder passepartout, beeldmaat 24x32, p.p.-maat 42x51
Gesigneerd r.o. 'Julien Celos'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 10-10-2014 om 20:00 |
Eindtijd | 17-10-2014 om 20:00 |