Julien Celos, Belgisch straatje, Kleurets - Verkocht

Julien Celos, Belgisch straatje, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!
Julien Celos, Belgisch straatje, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!Julien Celos, Belgisch straatje, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!
  • Julien Celos (1884-1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets door Julien Celos.

Voorstelling van een Belgisch straatje met wandelende begijn

Ets onder passepartout, beeldmaat 24x32, p.p.-maat 42x51

Gesigneerd r.o. 'Julien Celos'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Julien Celos (1884-1953)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:10-10-2014 om 20:00
Eindtijd:17-10-2014 om 20:00
Kunstkijker
17 okt. / 17:51
€ 35