Julien Celos - Straatje in Vlaanderen, ets (mooi ingelijst) - Verkocht

Julien Celos - Straatje in Vlaanderen, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!
Julien Celos - Straatje in Vlaanderen, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!Julien Celos - Straatje in Vlaanderen, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!
  • Julien Celos (1884-1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Interessante ets van Julien Celos in mooie bijpassende lijst, achter glas en passepartout. Handgesigneerd en genummerd.  Dit is nummer 116 uit een oplage van 350 stuks.

Afmetingen: 52cm x 64cm (incl. lijst), 32cm x 38cm (binnen passe-partout).

Werk moet gezien kwetsbaarheid en relatief lage prijs worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O.  Brengen rond Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.

Julien Celos (Antwerpen, 1884 – 1953). Schilder en etser van landschappen, stadsgezichten en interieurs. Leerling aan de academie van Antwerpen. Vooral bekend als schilder van stadsgezichten in Vlaanderen. Zijn werk vertoont enige verwantschap met A. Baertsoens.  Lid van “Als Ik Kan” en “La gravure original belge”.

Julien Celos (1884-1953)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3178 verkochte items
Alle items van deze verkoper (230)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:13-04-2014 om 22:41
Eindtijd:19-04-2014 om 22:46
janm
19 apr. / 22:39
€ 40