JULIEN LANDA GRAFIEKBLAD GOLF - Verkocht

JULIEN LANDA   GRAFIEKBLAD   GOLF kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

JULIEN LANDA   GRAFIEKBLAD   GOLF kopen? Bied vanaf 95!JULIEN LANDA   GRAFIEKBLAD   GOLF kopen? Bied vanaf 95!JULIEN LANDA   GRAFIEKBLAD   GOLF kopen? Bied vanaf 95!JULIEN LANDA   GRAFIEKBLAD   GOLF kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  kunstpeer
FA. (23)

241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Julien Landa (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai grafiekblad van deze fijnschilder.  Titel  "Tom Morris & Son"   Oplage 78/300

Foto's zijn niet erg zuiver ivm spiegeling glas.

Werk is gelijst in fraaie lijst, welke wel enige restauratie behoeft. Lijst past goed bij het werk.

Afbeelding  76x68 cm.   Inclusief lijst   105x98 cm.

I.v.m. grootte kan werk niet verzonden worden.   Bezorging in Nederland (behalve Waddeneilanden) is bespreekbaar.

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:15-08-2016 om 20:47
Eindtijd:29-08-2016 om 20:47
sjaak57
28 aug. / 16:43
€ 95