Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt - Verkocht

Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!Julius Schmidt- Felling - Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2049 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Julius Schmidt- Felling (1835-1920)
TypeBeeld / Object
Periode1800 t/m 1899
TechniekBrons
StijlRomantisch
Afmetingen18.5 cm x 6 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht740 gram
GesigneerdHandgesigneerd

Gepatineerd bronzen beeldje van een jongen die een sigaret rookt van de Duitse kunstenaar en beeldhouwer Julius Schmidt-Felling (1835-1920). In zeer goede conditie en aan de voorzijde gesigneerd.
Prijs is inclusief 21% BTW

Onbeschadigde conditie

Julius Schmidt- Felling (1835-1920)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2049 verkochte items
6
18.5
5
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-05-2022 om 10:05
Eindtijd:16-05-2022 om 20:59
holke
16 mei / 13:41
€ 75